Kék csoport

Kék csoport bemutatkozása:

Kék csoportunkba kis, középsős és nagycsoportos gyermekek járnak. Az újonnan érkező kicsik általában könnyen szokják meg az új közösséget, hiszen látják a nagyoktól, hogy jó ide járni. A nagyobbak szívesen segítenek a kisebbeknek. A csoportszoba játékokkal jól felszerelt. Minden gyermek megtalálja a saját érdeklődésének és fejlettségi szintjének való elfoglaltságot. Az iskolába készülők és az ezen a téren tehetségesebbek a manómatek programmal is ismerkedhetnek. Kezdeményezéseinken szívesen vesznek részt fiúk és lányok egyaránt. A bábozás az egyik nagy kedvencünk. Mindig akad valami kézműveskedni való, egy kis testmozgás és egy kis „varázsjáték” is. A csoportos kirándulások, kisebb séták is nagy élményt jelentenek. Kutatjuk a természetet, kíváncsiskodunk. Szeretjük a humort, szeretetben, mesével, énekkel telnek napjaink.

Kovács Erika és Sziklai Cecília óvodapedagógusok

Péter Kovács Anett dajka